ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

1200 Öğrenciye Kırtasiye ve Eğitim Materyali Yardımı Yapıldı.

İhtiyaç sahibi öğrencilere yönelik sağlanan  kırtasiye malzemesi ve eğitim materyali teslim töreni  gerçekleştirildi.
1200 Öğrenciye Kırtasiye ve Eğitim Materyali Yardımı Yapıldı.

Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası ile Çankırı Ticaret Borsası Başkanlığı tarafından Ilgaz İlçemizde ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik sağlanan 220 kırtasiye malzemesi ve eğitim materyali teslim töreni 13 Ekim 2014 Pazartesi günü Sayın Valimiz Vahdettin Özcan’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Ilgaz Kaymakamlığı’nda gerçekleştirilen törene Sayın Valimiz Vahdettin Özcan’ın yanı sıra Vali Yardımcısı İbrahim Şahin, Ilgaz Kaymakamı Yusuf Güni, Ilgaz Belediye Başkanı Arif Çayır, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Hakkı Yeğin, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin Çelikten, Çankırı Ticaret Borsası Başkan Yardımcısı Tayfun Güven ve Sadullah Erdem katıldı.

Sayın Valimiz Vahdettin Özcan da eğitime vermiş olduğu desteklerden dolayı Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası ile Çankırı Ticaret Borsası Başkanlığı yetkililerine teşekkürlerini iletti.

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı ise, “İş adamlarımızın destekleri bizim için mutluluk kaynağı oluyor. Eğitime destekte bulunan hem Ticaret Odası hem Ticaret Borsamıza ve şu ana kadar eğitime destekte bulunmuş tüm Çankırılılara teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin Çelikten yaptığı konuşmasında, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da eğitime desteklerimiz devam ediyor. Bu yıl ilçelerimizde ihtiyaç sahibi öğrencilere Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı olarak 600, Çankırı Ticaret Borsası Başkanlığı tarafından da 600 olmak üzere toplam 1.200 adet kırtasiye ve eğitim materyalleri desteği sağlıyoruz. Eğitime önem veriyoruz. Çünkü ülkemizin kalkınması için eğitimli insanlara ihtiyacımız var. Bu konuda elimizden geldiği kadar destek olmaya çalışacağız” dedi.

 

Konuşmaların ardından kırtasiye malzemeleri ve eğitim materyalleri Ilgaz Kaymakamı Yusuf Güni´ye Sayın Valimiz Vahdettin Özcan tarafından teslim edildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.