ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"40 HADİS EZBERLEME" YARIŞMASI FİNALİ YAPILDIOkulumuz tarafından her sene düzenlenen ve artık gelenekselleşen "40 Hadis Ezberleme" yarışmasının üçüncüsünün yarı finali 20 Mayıs Çarşamba günü okulumuzda düzenlenmiştir. Yarı final sonucu ilk dörde giren "TOBB Ortaokulu, Şehit Yahya Coşkuner Ortaokulu, İmam Hatip Ortaokulu, Hazım Dağlı Ortaokulu" final yarışmasına katılmaya hak kazanmıştır. Ön elemeye katılan bütün öğrenci ve öğretmenlere hediyeler takdim edilmiş ve katılım belgesi verilmiştir.

"40 Hadis Ezberleme" Yarışmasının finali 22 Mayıs Cuma günü saat 20:30 da 100. Yıl kültür Merkezinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf YAZICI, davetliler ve öğrencilerin katılımı ile yapılmıştır.

Programda konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI, yarışmayı düzenleyen öğrencilerin yetişmesine emek veren eğitimciler ile velilere teşekkür ederek yarışmaya katılan tüm öğrencileri kutladı.

Burada yarışan öğrencilerin gösterdikleri çaba ve gayretin hepimize örnek olması gerektiğini vurgulayarak bu çeşit çalışmaların yarışmadan öte hayırda yarış olduğunu ifade etti.

Dereceye giren öğrencilerin ödülleri İl Milli Eğitim Müdürümüz ve protokol tarafından takdim edildi.

Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. 

 

Yarışmanın sonuçları ve ödülleri ise şu şekilde sıralanmıştır. 

1. Hayrunnisa GÖKÇEOĞLU - İmam Hatip Ortaokulu - Laptop

2. Beyzanur KARAYEL - TOBB Ortaokulu - Tablet

3. Rümeysa DEMİRALAY - Şehit Yahya Coşkuner Ortaokulu - Yarım Altın

4. M. Merve ŞAHİN - Hazım Dağlı Ortaokulu - Çeyrek Altın

 

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.