ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

18.11.2015 Çarşamba günü Rehberlik Araştırma Merkezi Salonu’nda Nurettin Ok Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü tarafından açık lise öğrenci ve velilerine bilgilendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya Şube Müdürü Ali YÜZDEMİR, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Murat KAYA ve Müdür Yardımcısı Ömer ULUCAN katıldı.

Açık Öğretim Hizmetlerinden sorumlu Müdür Yardımcısı Ömer ULUCAN; Açık Öğretim Lisesi öğrenci sayısının her geçen gün arttığını söyledi. Öğrenci ve velilere açık öğretim lisesinin tanıtımı, eğitimde karşılaşılan sorunlar, bunların çözümleri ve sunulan hizmetler ile ilgili sunum yapıldı. Nurettin Ok Halk Eğitim Merkezi olarak, açık öğretimde nitelikli öğrenci yetiştirmenin temel hedefleri olduğunu ve bu toplantıların devam edeceğini ifade ettiler.

Toplantı sonunda açık öğretim hizmetleri ile ilgili öğrencilere yönelik hazırlanan broşürler dağıtıldı. Toplantıya katılan yöneticiler tarafından 2-3 Ocak 2016 tarihinde yapılacak açık lise sınavlarında öğrencilere başarı dileğinde bulunuldu.

Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.