ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ahmet Mecbur Efendi Bilim Ve Sanat Merkezi Başarılara Doymuyor

Ahmet Mecbur Efendi Bilim Ve Sanat Merkezi Başarılara Doymuyor

Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi İlimizde gerek bilim gerekse sanat alanında önemli başarılara imza atan bir kurum olarak dikkat çekmektedir. Genç ve dinamik kadrosu ve seçilmiş öğrenci grubuyla ilimizin ilk ve tek bilim sanat merkezi olarak varlığını sürdüren Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi, uluslararası alanda bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor. İngilizce öğretmeni Elif Genç’in yürüttüğü “Özel Eğitimde Profesyonel Yaklaşımlar” adlı Avrupa Birliği projesi kapsamında Türkiye Ulusal Ajansından hibe almaya hak kazanan kurum, özel yetenekli öğrencilerin eğitimi konusunda yurt dışındaki uygulamaları incelemeyi hedefliyor. Bu bağlamda proje ekibi; İngiltere, Almanya, Hollanda ve Portekiz’e ziyaretler düzenleyip konu ile ilgili kurslara katılıp işbaşı gözlemlerde bulunacaktır.

Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezinde görev yapan idareci ve öğretmenlerimizin tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.