ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BEYAZ BAYRAK SERTİFİKASI ALMAYA HAK KAZANAN OKULLARIMIZA SERTİFİKALARI TÖRENLE DAĞITILDI

BEYAZ BAYRAK SERTİFİKASI ALMAYA HAK KAZANAN OKULLARIMIZA SERTİFİKALARI TÖRENLE DAĞITILDI

01/06/2015 Pazartesi Günü saat 14.30’da Valilik Birlik Salonunda Sayın Valimizin teşrifleriyle “Beyaz Bayrak Sertifikası” almaya hak kazanan 31 okulumuza sertifikaları dağıtıldı.

            Ayrıca Türkiye Değerleri Eğitimi Merkezinin düzenlediği, "yardımseverlik" konulu resim yarışmasında Ilgaz Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu öğrencisi Hasan Berat KARAGÖZ Türkiye 3.’sü, Temel Eğitim Genel Müdürlüğü´nün düzenlediği Çanakkale Kara Savaşlarının 100. Yılı konulu resim yarışmasında  Ilgaz Cumhuriyet Ortaokulu öğrencisi Şevval ALTIN Türkiye 3.´sü ve Türkiye Şampiyonası bireysel trambolin cimnastik dalında Mehmetçik Ortaokulu öğrencisi Gaye ÖKTEM Türkiye 3.’sü oldu. Dereceye giren öğrencilere ödülleri(tablet bilgisayar) verildi.

9 anaokulumuzda, 10 ilkokulumuzda, 7 ortaokulumuzda, 8 lise ve dengi okulumuzda, 2 Halk Eğitim Merkezimizde, 1 Mesleki Eğitim Merkezimizde, 1 Özel Eğitim Uygulama Merkezimizde olmak üzere toplam 38 okul ve kurumumuzda beyaz bayrak sertifikası bulunmaktadır. 2 yıl geçerlilik süresi olan beyaz bayrak sertifikasını 38 okul ve kurumumuzdan; 16’sı ilk defa, 7’si ikinci defa, 13’ü üçüncü defa, 2’si ise dördüncü defa almaya hak kazanmıştır.

Desteklerinden dolayı Sayın Valimize ve emeği geçen herkese teşekkür eder, beyaz bayrak alan okullarımızın ilçe ve okul yöneticilerine, öğretmenlerine, memurlarına, hizmetlilerine, diğer çalışanlarına, öğrencilerine ve velilerine teşekkür ederiz.

 

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.