ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çankırı Belediyesi Etüt Eğitim Merkezi Görevlileri Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf YAZICI´ yı Ziyaret Etti

Çankırı Belediyesi Etüt Eğitim Merkezi Görevlileri Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf  YAZICI´ yı Ziyaret Etti

           Çankırı Belediyesi Etüt Eğitim Merkezi Etüt Sorumlusu Yasin TEKİN, yardımcısı Tolga han ALABAY, bayanlardan sorumlu personel Büşra OKUMUŞ, Topluluk Başkanı Sağıp Efe YILDIZ ve Şair ve Meddah Emre DANABAŞ Milli Eğitim Müdürümüz Sayın YAZICI ´yı 29 Ocak 2015 tarihinde makamında ziyaret etti.

Rahat ve nezih bir ortamda ders çalışma mekânı, kütüphane, müzik ve resim odaları, toplantı salonu, özel topluluk odası, kurs odaları ve kafeteryası ile üniversiteli gençlere ücretsiz hizmet veren, üniversite öğrencilerince oluşturulan toplulukların kolektif çalışmalar yapabilmesi için özel topluluk odasını kullanabildikleri; sosyal, sanatsal ve kültürel etkinliklere katılabildikleri Etüt Eğitim Merkezi faaliyetleri hakkında bilgiler veren merkez görevlileri, Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılabilecek ortak çalışmalar hakkında Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI ile görüş alışverişinde bulundular. Birlikte yapabilecek projeler üzerinde konuşuldu ve kararlar alındı.

 

Yapılan ve yapılacak çalışmalarda her türlü desteği vereceklerini belirten Mili Eğitim Müdürümüz, Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi. 

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.