ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çankırı Genç Memur Sen Yürütme Kurulu, İl Milli Eğitim Müdürü Turgut Ünal’ı ziyaret etti.

Çankırı Genç Memur Sen Yürütme Kurulu, İl Milli Eğitim Müdürü Turgut Ünal’ı ziyaret etti.

Çankırı Genç Memur Sen Yürütme Kurulu, İl Milli Eğitim Müdürü Turgut Ünal’ı makamında ziyaret etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Turgut Ünal, eğitimin gençlerden fikirler alınarak geliştirilebileceğini belirterek, Genç Memur Sen ekibinden özellikle fikir üretmek ve ürettikleri fikirleri özgüvenli bir şekilde paylaşmalarını istedi. Gençlerini ihmal eden toplumların bir gelecek kuramayacaklarını açıkladı.

 

Genç Memur Sen İl Başkanı M. Akif Demirelli, öncelikle kendilerini kabul ettikleri için teşekkür ederek, Bir Bilenle Bilge Nesil projesini açıklayarak okullarda uygulanmasının öneminden bahsetti. Ayrıca öğretmen ağırlıklı bir kadroyla çıkaracakları Eğitim dergisinin içeriği hakkında bilgi verdi.

 

M. Akif Demirelli’nin İl Milli Eğitim Müdürümüz Turgut ÜNAL’a Genç Memur Sen Genel Merkezinin 15 Temmuz kapsamlı hazırladığı “İman ve İnancın Zaferi 15 Temmuz” kitabını hediye etmesi ile ziyaret sona erdi.

 

15-11-201715-11-2017

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.