ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇANKIRI LİDERLİK AKADEMİSİ BU AYKİ ÇALIŞMASINI TAMAMLADI

ÇANKIRI LİDERLİK AKADEMİSİ BU AYKİ ÇALIŞMASINI TAMAMLADI

Gençlerimizin liderlik kavramına bakış açılarını geliştirebilmek, sahip oldukları potansiyelin farkındalığını sağlamak ve bu potansiyeli geliştirmek amacı ile İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından uygulanan Çankırı Liderlik Akademisi projesinin Aralık ayı etkinliği 7 Aralık 2016 Çarşamba günü gerçekleştirildi. Etkinlikte Ankara Hukuk Fakültesi Taşın Altındaki Eller Öğrenci Topluluğu ile söyleşi yapıldı. Topluluk Başkanı Okan KEÇECİOĞLU topluluklarının yapısı, çalışma alanları, topluluk olarak yaptıkları sosyal sorumluluk projeleri, bu kapsamda etkinlikler hakkında bilgi verdi. Topluluk olarak yürüttükleri çalışmaların videolarının izlendiği program liderlerimizin sordukları soruların cevaplanması ile sona erdi. Liderlerimizin sosyal sorumluluk bakış açısının geliştiği, keyifle katılım sağladıkları bir çalışma oldu.

Katılımlarından dolayı Taşın Altındaki Eller topluluğuna teşekkür ederiz.

Liderlerimiz İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün davetlisi olarak ilimize gelen görme engelli ilk üst düzey bürokrat olan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müşaviri Kenan Önalan ve görme engelli olan Avukat- Bilgisayar öğretmeni Sinan Saltık ile röportaj yaptılar. Yapılan röportajlar ve sohbetlerle başarını önünde hiçbir engelin olmadığı, insanın isterse her alanda başarı sağlayabileceği vurgusu yapıldı.

Bize vakit ayırdıkları ve çalışmalarımıza sağladıkları katkıdan dolayı Kenan Önalan Beye ve Sinan Saltık Beye çok teşekkür ederiz.

 

22-12-201622-12-201622-12-201622-12-2016

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.