ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇANKIRI LİSESİ BELGE DAĞITIM TÖRENİ YAPILDI

ÇANKIRI LİSESİ BELGE DAĞITIM TÖRENİ YAPILDI

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Yazıcı’nın katılımlarıyla 2014-2015 öğretim yılında il içi ve Türkiye geneli sportif, sosyal ve kültürel faaliyetlere katılan, yıl içinde akademik başarısını arttıran öğrencilere Teşekkür belgesi dağıtıldı.

Belge dağıtım töreninde son bir yıl içinde İl Milli Eğitim Müdürlüğünce uygulanmakta olan projelerde görev alan ve yarışmalarda dereceye giren 5 öğrenciye, Türkçeyi güzel kullanan 2 öğrenciye, hiç devamsızlık yapmayan 3 öğrenciye, Kitaplarım Okunsun Projesi kapsamında bir sınıf ve bir öğrenciye, spor şenliği kapsamında yapılan çeşitli turnuvalarda dereceye giren 26 öğrenciye, Başarıda Sürekli Gelişim Projesi kapsamında yapılan deneme sınavlarında sürekli olarak netlerini arttıran 37 öğrenciye Teşekkür belgeleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Yazıcı ve okul öğretmenleri tarafından dağıtıldı.

Belge töreninde konuşan Sayın Yazıcı; öğrencilerin sadece akademik başarısının değil sosyal yönlerinin de geliştirilmesi önemli. Bu çalışmalarında imkânlar ölçüsünde ödüllendirilmesi motivasyonun artmasına imkân sağlar. Böyle bir çalışma içinde olan başta okul müdürümüz ve idarecilerimiz olmak üzere tüm öğretmenlerimize, bu tür etkinliklere destek veren velilerimize ve katılımlarından dolayı öğrencilerimize teşekkür ediyorum, dedi.  

 

 

 

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.