ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çankırı Nurettin Ok Halk Eğitim Merkezi vee ASO Müdürlüğünce Sınavlara Hazırlık, Destekleme ve Yetiştirme Kursları Açılacaktır.

Çankırı Nurettin Ok Halk Eğitim Merkezi vee ASO Müdürlüğünce Sınavlara Hazırlık, Destekleme ve Yetiştirme Kursları Açılacaktır.

Eylül 2015 ayında açılacak olan kurslara açık öğretime devam eden ve ortaöğretim kurumlarından mezun olan öğrenciler müracaat edebileceklerdir. Ayrıca, Devlet Memurluğu Sınavlarına Hazırlık kurslarına da talep eden vatandaşlarımız müracaat edebilecekleridir. Müracaatlar doğrudan kurum müdürlüğüne yapılacak olup, açılacak olan kurslarla ilgili herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Müracaatlara ilişkin ayrıntılı bilgiler ekli tabloda belirtilmiştir. Halkımıza saygıyla duyurulur.

Kurslara katılımın sağlanması ve gerekli desteğin verilmesi önem arz etmektedir. Kurslardan haberdar olan herkesin, kursa dahil olmak isteyen ve sınavlara hazırlanacak adaylara duyurulması konusunda gerekli duyarlılığın gösterileceği inancıyla teşekkür eder, saygılar sunarız.

 

 

 

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.