ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çankırı Öğretmenevleri Müdürleri Toplantısı Yapıldı

Çankırı Öğretmenevleri Müdürleri Toplantısı Yapıldı

İlimiz genelinde faaliyetlerini devam ettiren Öğretmenevi ve ASO Müdürleri, Ilgaz Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğünde, 06.03.2018 tarihinde kurumların mevcut kaynaklarının etkin ve verimli kullanılmasını, hizmet kalitesinin yükseltilerek yaygınlaştırılmasını, bilgi birikimleri ve deneyimlerinin aktarılmasını ve fiziki kapasitesi yeterli kurumların yerinde görülmesini sağlamak amacıyla bir araya geldiler. Yapılan ekip çalışmasında; kurumlardaki iş ve işlemlerde birlik ve beraberliğin sağlanmasına, uygulanmakta olan faaliyet ve hizmetlerin yaygınlaştırılarak geliştirilmesine, öğretmenevleri arasında iş birliği ve eşgüdümün sağlanmasına yönelik yapılacak çalışmalar değerlendirildi.

Toplantıya katılan öğretmenevi müdürleri, misafirperverliğinden dolayı Ilgaz Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü idaresine ve çalışanlarına, bir araya gelerek karşılıklı iş birliğinin oluşmasına olanak sağlayan ve  hizmet anlayışında çıtayı yükseltecek olan bilgi paylaşımına katkı sağlayan İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticilerine teşekkür ettiler.

 

 

07-03-2018

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.