ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çankırı RAM’dan Önemli Bir Başarı Daha

Çankırı RAM’dan Önemli Bir Başarı Daha

Eğitim ve Öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların geliştirilmesi, yaygınlaştırılması ve ödüllendirilerek teşvik edinilmesi amacı ile 2015-2016 eğitim ve öğretim yılında 4.sü düzenlenen "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik ödülleri" kapsamında  ödül başvuru raporlarının değerlendirme sürecinin tamamlanmasının ardından saha ziyaretine kalma başarısı gösteren kurumlar belirlenmiştir.

Çankırı Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü ‘Rehberlik Eğitimin Merkezidir’ isimli çalışması ile saha ziyaretine kalan kurumlar arasına girdi. Binlerce başvurusu arasından seçilen çalışmayı Milli Eğitim Bakanlığı tarafından görevlendirilen üç kişilik Bakanlık Temsilcileri çalışmayı yerinde görmek ve değerlendirmek amacı ile saha ziyaretlerini gerçekleştirdiler.

Bakanlık görevlileri İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI’yı ziyaretlerinden sonra Rehberlik ve Araştırma Merkezine geçerek yapılan çalışmalar hakkında kurum Müdürü Çelebi ÇAĞLAYAN’dan bilgi alarak, çalışmanın değerlendirmesini yaptılar, çalışma için emeği geçenlere teşekkür ederek, sonuçların ilerleyen günlerde açıklanacağını belirttiler.

 

Rehberlik ve Araştırma Merkezinin yönetici ve öğretmenlerine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.