ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇANKIRI ŞEHİT ERDEM ÖZTÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİSİ AVRUPA ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

ÇANKIRI ŞEHİT ERDEM ÖZTÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİSİ AVRUPA ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

Ordu’nun Altınordu İlçesi’nde Durugöl  Spor Salonu’nda düzenlenen Avrupa Yıldız ve Genç Bayanlar Boks Şampiyonası’nda ülkemizi temsilen milli forma giyen Çankırı Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Betül Sultan MERCAN 60 kg kategorisinde Avrupa üçüncüsü oldu.

Okul Müdürü Tansel Yılmaz ve Halkla İlişkiler Alan Şefi Müjgan KARAKÖSE, Zeliha KAYABAŞI ve Yasemin DURMUŞ adlı halkla ilişkiler öğrencileri ile sporcu öğrenci Betül Sultan MERCAN il milli eğitim müdürümüz Sayın Yusuf YAZICI’yı makamlarında ziyaret etti.

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI, sporcu öğrencimize başarısından dolayı tebrik ederek başarı belgesi ve hediye ile ödüllendirdi.

Ziyarette ayrıca okulun halkla ilişkiler desteği ile çıkarılacak okul dergisi için Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI ile röportaj yapan ilgili öğrenciler ilimizdeki eğitim ortamları ve süreçlerine ilişkin Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI’nın değerlendirmelerini ve görüşlerini aldılar.

İlgili röportaj sonrasında Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI okul müdürü Tansel YILMAZ’ın şahsında tüm okul personeline ve öğrencilerine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti ve başarılarının devamını diledi.

 

 

27-10-201627-10-201627-10-201627-10-2016

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.