ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çerkeş 19 Mayıs Çok Programlı Anadolu Lisesi Proje Ekibi İl Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti

Çerkeş 19 Mayıs Çok Programlı Anadolu Lisesi Proje Ekibi İl Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti

2015-2016 Eğitim- öğretim yılında Çerkeş 19 Mayıs Çok Programlı Anadolu Lisesi koordinatörlüğünde Atkaracalar Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Şabanözü Çok Programlı Anadolu Lisesi ortaklığıyla “Avrupa Çapında Uygulamalar Stajımızla Çankırı’ya Taşınıyor” isimli Erasmus+ / KA1 - Bireylerin Öğrenme Hareketliliği Mesleki Eğitim öğrenci ve personel hareketliliği projesinin 06-21/02/2016 tarihlerinde Almanya’da gerçekleştirilecek ilk hareketlilik öncesi Çerkeş İlçe Milli Eğitim Müdürü Muharrem ÇİLTAŞ ve 19 Mayıs Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Kadir TÜRKYILMAZ, Çankırı Milli Eğitim Müdürü Sayın Yusuf YAZICI’yı makamında ziyaret ettiler.

            Sayın YAZICI tarafından proje katılımcıları içten ve sıcak karşılandı. Katılımcıları tebrik eden Sayın YAZICI, böyle projelerin çoğalmasının ilimizdeki eğitim ve öğretmen modelini olumlu yönde etkileyeceğine değindi. Meslek Lisesi Öğrencilerinin AB Erasmus+ projelerinin kültürlerarası işbirliği, etkileşim ve yakınlık kurma değerlerini de içselleştirmelerini sağlayacağı tüm bu kazanımların yaygınlaştırma faaliyetleri kapsamında ilgili kurum ve kuruluşlarla paylaşılmasının ilimiz ve ülkemizin kalkınmasına da katkı da bulunacağını belirtti ve projenin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederek, proje ekibine başarı ve hayırlı yolculuklar dileğinde bulundu.

 

 

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.