ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

CUMHURİYET İLKOKULU ÖĞRETMEN ve ÖĞRENCİLERİ MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİLER

CUMHURİYET İLKOKULU ÖĞRETMEN ve ÖĞRENCİLERİ MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİLER

Cumhuriyet İlkokulu öğrenci ve öğretmenleri çıkaracakları dergi için İl Milli Eğitim Müdürümüzü ziyaret ederek ilk adımı attılar.

Cumhuriyet İlkokulu öğrenci ve öğretmenleri çıkaracakları “ÇAN SAATİ” dergisi için Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI’ ya ziyarette bulunarak hem geçmiş Öğretmenler Günü’ nü kutladılar, hem de hazırladıkları soruları Müdürümüze yönelterek röportaj yaptılar.

Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Ali PALABIYIK, Müdür yardımcısı Tuncay BAKAY, Sınıf öğretmeni Demet UYAR, öğrenciler Rümeysa DEMİRCİ ve Zeynep ERCİĞEZ; İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI’ya kendilerini misafir etmelerinden dolayı teşekkür ettiler.

Müdürümüz Yusuf YAZICI ‘ da ziyaretten çok memnun kaldığını belirterek, öğrencileri çalışmaları ve öz güvenlerinden dolayı kutladı. Onlara hediyeler verdi Okuldaki tüm öğrenci ve öğretmenlere selamlarını iletmelerini isteyerek, en kısa zamanda iadeyi ziyarette bulunacağını söyledi.

 

 

04-12-201504-12-201504-12-201504-12-201504-12-2015

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.