Haberler DMG Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı Eda Baştürk Türkiye 1.si Oldu

DMG Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı Eda Baştürk Türkiye 1.si Oldu

Nevzat Ayaz Anadolu Öğretmen Lisesi 11. Sınıf öğrencisi ve İlimiz 80. Yıl Cumhuriyet Lisesinin Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü ile birlikte ortak yürüttüğü Fotoğrafçılık Kulübü üyesi Eda BAŞTÜRK Türkiye Birincisi olarak büyük bir başarıya imza attı.

   Metroloji ve Standardizasyon Genel Müdürlüğü´nün organizasyonunda 20 Mayıs 2013 Pazartesi günü, toplumda ölçüm bilimine (metrolojiye) dair farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenen “Dünya Metroloji (Ölçüm Bilimi) Günü” kutlamaları kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı ile birlikte gerçekleştirilen 81 İl Milli Eğitim Müdürlükleri bünyesinde lise seviyesinde “Günlük Hayatımızda Metroloji” konulu fotoğraf yarışması sonuçlandı..

   Metroloji Ve Standardizasyon Genel Müdürlüğünün Türkiye Çapında açtığı "Günlük Hayatımızda Metroloji" konulu resim yarışmasına İlimiz adına katılan Nevzat Ayaz Anadolu Öğretmen Lisesi 11. Sınıf öğrencisi ve İlimiz 80. Yıl Cumhuriyet Lisesinin Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü ile birlikte ortak yürüttüğü Fotoğrafçılık Kulübü üyesi Eda BAŞTÜRK Türkiye Birincisi olarak büyük bir başarıya imza attı.

   İlk 3’e giren eser sahiplerinin dereceleri ve isimleri:

 

  1. Eda BAŞTÜRK (Nevzat Ayaz Anadolu Öğretmen Lisesi ÇANKIRI

 

  2. Abdulgafur ŞİĞVA (Batman Fen Lisesi BATMAN)

 

  3. Beyza BAYRAKTAR Aydın Doğan (Ticaret Meslek Lisesi İSTANBUL)

Fotograf YarışmasıFotograf Yarışması

 Yayın:08.05.2013 - Güncelleme:08.05.2013 - 13:10 - Görüntülenme:438 - İlgili Birim : Özel Büro