ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DynEd Bilgilendirme ve Paylaşım Toplantısı Yapıldı.

DynEd Bilgilendirme ve Paylaşım Toplantısı Yapıldı.

           DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi hakkında ilimiz Rehberlik ve Araştırma Merkezi toplantı salonunda, 20.11.2014 Perşembe günü okul / ilçe sorumlusu idareci ve öğretmenlerimize yönelik bilgilendirme ve paylaşım toplantısı yapıldı.

        DynEd İl Koordinatörü  İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ali YÜZDEMİR yaptığı açılış konuşmasında; DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemine 2008-2009 Eğitim Öğretim yılında ilköğretim okullarında başlandığını, 2014-2015 Eğitim Öğretim yılından itibaren ilkokul, ortaokul ve liseler düzeyinde (4.-12. Sınıflarda) uygulamanın devam edeceğini belirterek bu konuda Bakanlığımızın talimatları hakkında bilgi verdi. “İdarecilerimiz ve İngilizce öğretmenlerimiz marifetiyle yürütülecek olan bu özverili çalışmalar için başarılar diliyor ve teşekkür ediyorum” dedi.

 

       DynEd İl Koordinatör Yardımcısı, İsmet İnönü Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Ömer EMİROĞLU DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi ile ilgili geniş bir sunum gerçekleştirdi. Programın kurulumu, kullanımı, uygulamada karşılaşılan sorunlar hakkında görsel sunular eşliğinde bilgiler aktardı. Toplantı, karşılıklı soru-cevap bölümünün ardından doküman paylaşımı ile sona erdi.

DYNED tanıtım sunusu için  TIKLAYINIZ.

DynEd Bilgilendirme ve Paylaşım Toplantısı YapıldıDynEd Bilgilendirme ve Paylaşım Toplantısı Yapıldı

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.