ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi Bilgilendirme Toplantısı yapıldı.

DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi Bilgilendirme Toplantısı yapıldı.

 

DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi hakkında ilimiz Rehberlik ve Araştırma Merkezi toplantı salonunda,15.11.2017 Çarşamba günü okul / ilçe sorumlusu idareci ve öğretmenlerimize yönelik bilgilendirme ve paylaşım toplantısı yapıldı.

DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi toplantısı, DynEd İl Koordinatörü Ömer EMİROĞLU ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Turgut ÜNAL başkanlığında gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Turgut ÜNAL İngilizcenin artık dünya dili konumunda olduğunu belirterek, İngilizcenin sadece gramer bilmekten ibaret olmadığını onun yanı sıra konuşma ve dinlemeye de önem verilmesi gerektiğini belirtti. Pratik öğrenimin ön plana çıkarılmasını ve öğrencinin dili sadece teoride değil de pratikte kullanabilmesini gerektiğini belirtti. Bu bağlamda DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemin öğrencilerimizi doğru çalışma yöntemlerine yönlendirerek öğrenimi verimli ve zevkli hale getirebileceğini söyledi.

DynEd İl Koordinatörü Ömer EMİROĞLU yaptığı açılış konuşmasında DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi ile ilgili geniş bir sunum gerçekleştirdi. Programın kurulumu, kullanımı, uygulamada karşılaşılan sorunlar hakkında görsel sunular eşliğinde bilgiler aktardı.

 

İdarecilerimiz ve İngilizce öğretmenlerimiz marifetiyle yürütülecek olan bu özverili çalışmalar için başarılar diliyor ve teşekkür ediyoruz.

 

15-11-201715-11-2017

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.