ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİM ve ÖĞRETİMDE YENİLİKÇİLİK ÖDÜLLERİ

EĞİTİM ve ÖĞRETİMDE YENİLİKÇİLİK ÖDÜLLERİ

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Eğitim ve Öğretim alanında özgün uygulamaların ödüllendirilerek teşvik edilmesi ve paylaşımının sağlanması amacıyla “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” dağıtılmaktadır.

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri, yenilikçi uygulamaları eğitim sistemine kazandırmayı; öğrenci ve öğretmenlerimize daha iyi eğitim ve öğretim imkanları sunmayı; 2023 Türkiye vizyonunun gerektirdiği hedefleri yakalamayı ve yöneticilerimiz ile öğretmen ve öğrencilerimizin yenilikçi uygulamaları hayata geçirmelerini teşvik ederek eğitim ortamlarımızın kalitesini arttırmayı amaçlamaktadır.

Bu doğrultuda yapılacak olan “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” başvuruları 4 Nisan- 4 Mayıs 2016 tarihlerinde alınacak olup öğretim yöntem ve teknikleri, bilimsel ve teknolojik faaliyetler, kurumsal kapasitenin geliştirilmesi, eğitim öğretime erişim ve yönlendirme ile olumlu tutum ve davranışların geliştirilmesi kategorilerinde gerçekleştirilecektir.

 

 

Başvuru için: http://eoyo.meb.gov.tr/ login.aspx 

e-posta: sgb_yenilikcilik@meb.gov.tr 

Ayrıntılı bilgi: http:// sgb.meb.gov.tr 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.