ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Elif’in Karne Sevinci!

Elif’in Karne Sevinci!

Güneş İlkokulu 1. Sınıf öğrencisi Elif HANCI, bedensel engelinden dolayı zorunlu eğitime evam edemediğinden evde eğitim hizmeti almaktadır.

Güneş İlkokulu Sınıf Öğretmeni Aysun ÖZKAN, Elif’e okuma yazma öğretmek için haftanın belirli günlerinde Elif’in evine giderek eğitim vermektedir.

Elif, karnesini İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI’nın elinden aldı. Elif’in evdeki karne törenine Milli Eğitim Şube Müdürü Bayram CAN, Güneş İlkokulu Müdürü Muzaffer DERELLİ, Müdür Yardımcısı Satılmış DEMİR, Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Çelebi ÇAĞLAYAN ve Sınıf Öğretmeni Aysun ÖZKAN katıldı.

Elif ve ailesinin bu özel gününde heyecanı ve mutluluğu ziyaretçileri de çok duygulandırdı.  Oldukça başarılı ve istekli olan Elif’in çok kısa zamanda da okuma yazma öğrenecek seviyeye geleceğini belirten Sınıf Öğretmeni Aysun ÖZKAN, ikinci dönem Elif’i okulda da misafir edeceklerini belirtti. Öğrencimize tekerlekli sandalye konusunda destek olunacağını belirtildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI: ‘Evde Eğitim hizmetinden 2016-2017 eğitim öğretim yılında il genelinde 15 öğrenci yararlanmaktadır. Karnelerin dağıtıldığı bu özel günde bizler de bu hizmetten faydalanan bir öğrencimizi evinde ziyaret ederek karnesini vermek istedik. Evde eğitim hizmetinden faydalanan değerli öğrencilerimize başarılar, ailelerine kolaylıklar ve bu hizmeti sunan fedakâr öğretmenlerimize ve emeği geçenlere teşekkür ederim’ dedi.

 

                                                                                  Yusuf YAZICI

                                                                               İl Milli Eğitim Müdürü

 

 

 

20-01-201720-01-201720-01-201720-01-201720-01-201720-01-2017

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.