ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ENGELLİLER ENGEL TANIMIYOR

ENGELLİLER ENGEL TANIMIYOR

Çankırı Valiliği koordinasyonunda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından EDES Programı kapsamında finanse edilen,  İl Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülen “ Ben Engelsizim” projesi kapsamında Halk Eğitim Merkezi tarafından görme engelli bireylere yönelik bilgisayar kursu açıldı.

11.05.2015-05.11.2015 tarihleri arasında sekiz görme engelli bireye Avukat- Bilgisayar öğretmeni Sinan SALTIK tarafından 368 saatlik bilgisayar kursu verildi. Kurs bitiminde eğitimlerini tamamlayan ve başarılı olan kursiyerlere İl Milli Eğitim Müdürlüğünde düzenlenen törenle sertifikaları verildi.

Törene İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Halim HICIPLI, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Murat KAYA,  Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Aysu GÜNGÖR, Avukat- Bilgisayar Öğretmeni Sinan SALTIK, görme engelli kursiyerler ve aileleri katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI kursa katkılarından dolayı Sinan SALTIK’ a teşekkür plaketi verirken, kursiyerlere, kursiyerlerin ailelerine ve görme engelli bireylere yönelik bu faaliyette emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

 

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.