ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Erasmus+ KA1 “Fark Yaratan Öğretmenler” Projemiz Başarıyla Tamamlandı

Erasmus+ KA1 “Fark Yaratan Öğretmenler” Projemiz Başarıyla Tamamlandı

Erasmus+ Programı Okul Eğitimi Personel Hareketliliği projeleri kapsamında 2015 yılı teklif çağrısı döneminde Müdürlüğümüzün koordinatör olduğu 2015-1-TR01-KA101-018297 referans numaralı ‘Fark Yaratan Öğretmenler’ projesi Türkiye Ulusal Ajansı tarafından kabul edilmiştir.

Proje kapsamında katılımcılar İspanya’nın Barselona kentinde 29 Ocak 2016 - 6 Şubat 2016 tarihleri arasında 10 günlük bir proje hazırlama kursuna katılmışlardır. Kurs sonrası katılımcılar bulundukları ilçelerde öğretmenlere yönelik proje hazırlama eğitimleri düzenlemiş ve son olarak daha fazla kişiye ulaşmak ve öğretmenlerin bağımsız proje yazma becerisi geliştirmelerini sağlamak amacıyla gerekli temel dokümanlardan oluşan ‘Proje Hazırlama Yardımcım’ isimli bir CD hazırlamışlardır.

İlçelerdeki proje hazırlama ve uygulama kapasitesini artırmayı amaçlayan proje bir yıl süren faaliyetler sonrası başarılı bir şekilde tamamlanmış ve CD il ve ülke geneli tüm Milli Eğitim Müdürlüklerine gönderilmiştir.

Projenin hazırlanması ve uygulanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim.

 

                                                                                              Yusuf YAZICI

                                                                                        İl Milli Eğitim Müdürü

 

 

 

 01-01-2017

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.