ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Erasmus+ Programı 2015 Teklif Çağrısı Kapsamında Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Erasmus+ Programı 2015 Teklif Çağrısı Kapsamında Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Avrupa Birliği tarafından eğitim ve gençlik alanında 2007-2013 yılları arasında uygulanmış olan Hayatboyu Öğrenme ve Gençlik Programlarının yerine uygulanacak olan Erasmus+ Programı 2015 teklif çağrısı kapsamında bilgilendirme toplantısı 16 Aralık 2014 Salı günü Sayın Valimiz Vahdettin ÖZCAN başkanlığında yapıldı.

 

Valilik Birlik Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Vali Yardımcısı Zafer ENGİN, Kaymakamlar, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.

 

Toplantının açılış konuşmasını yapan Sayın Valimiz Vahdettin ÖZCAN, Modern Devletlerde projesiz işin olmadığını belirterek, “Biz proje konusunda Vilayet olarak başarılıyız ama daha üst seviyeye çıkmalıyız. Bu toplantı ilimize, ilçelerimize ve Milli Eğitim teşkilatına hayırlı olsun” dedi.

 

Ardından Çankırı Valiliği AB Birimi Koordinatörü İsmail KARADANA bir sunum yaparak, Erasmus+ Programı kapsamında hazırlanabilecek proje türleri, son başvuru tarihleri ve proje bütçeleri konusunda bilgi verdi.

              2014 yılında kabul edilen projeler hakkında bilgi verilen toplantıda 2015 yılında yapılacak çalışmalar üzerinde duruldu.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.