ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Erasmus + Programı Bilgilendirme Toplantıları Başladı

Erasmus + Programı Bilgilendirme Toplantıları Başladı

Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları kapsamında 2014-2020 yılları arasında uygulanacak olan Erasmus+ Programına yönelik olarak hazırlanabilecek projelerle ilgili eğitim toplantıları 20 Kasım 2014 tarihinde başladı. İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından koordine edilen toplantıların ilki 20 Kasım 2014 tarihinde düzenlendi.

İlimiz okullarından idareci ve öğretmenlerin katıldığı toplantıda uygulamalı olarak proje konusu belirleme, başvuru formu doldurma, proje ortağı arama ve başvuru usül ve esasları ile ilgili eğitim verildi. Çankırı Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü AB Proje Birimi görevlileri tarafından yapılan eğitimlerde çalışma grupları oluşturularak uygulamalı proje hazırlama çalışması yapıldı.

11 adet toplantının planlandığı program kapsamında il merkezi ve ilçelerde bulunan tüm türdeki okullarda görev yapan idareci ve öğretmenlerin katılacağı toplantılar 24 Aralık 2014 tarihinde sona erecek. Bu toplantıların yanı sıra Kaymakamlar, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Okul Müdürlerine yönelik olarak da bilgilendirme çalışmaları yapılacak.   

 

 

 

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.