ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

‘’Evde Eğitim Alan” Ali Ege’nin Karne Sevinci

‘’Evde Eğitim Alan” Ali Ege’nin Karne Sevinci

Ali Ege DENİZ, karnesini İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK’ün elinden aldı.

Hazım Dağlı İlkokulu 2. sınıf öğrencisi Ali Ege DENİZ, okulda zorunlu eğitime devam edemediğinden evde eğitim hizmeti almaktadır. Güneş İlkokulu Sınıf Öğretmeni Nihat BAŞBUĞU, haftanın belirli günlerinde Ali Ege DENİZ’in evine giderek okuma yazma eğitimi vermektedir.

Milyonlarca öğrencinin karne aldığı günde Ali Ege DENİZ de karnesini İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK’ün elinden aldı. Ali Ege DENİZ’in evdeki karne törenine Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Çelebi ÇAĞLAYAN, Hazım Dağlı İlkokulu Müdürü Nadir YILDIRIM, Müdür Yardımcısı Yücel MANİCİ ve Sınıf Öğretmeni Nihat BAŞBUĞU da katıldı.

Ali Ege DENİZ ve ailesinin bu anlamlı günde yaşadıkları heyecan ve mutluluk ziyaretçileri de çok duygulandırdı.

İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK: ‘Evde Eğitim hizmetinden 2017-2018 eğitim öğretim yılında 8 öğrenci, il merkezinde 4 öğrencimiz de ilçelerimiz de olmak üzere il genelinde toplam 12 öğrencimiz yararlanmaktadır. Karnelerin dağıtıldığı bu özel günde bizler de bu hizmetten faydalanan sevgili öğrencimiz Ali Ege DENİZ’i evinde ziyaret ederek karnesini vermek istedik. Evde eğitim hizmetinden faydalanan değerli öğrencilerimize başarılar diler, öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek veren ve destek olan tüm yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize, çalışmalarımızda bizlerden desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyor, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir tatil dönemi yaşanmasını temenni ediyorum.’ dedi.

Ali Ege DENİZ’in ailesi de evde eğitim hizmetinden çok memnun olduğunu, Ali Ege’nin öğretmeni ile çok iyi bir uyum sağladığını, kısa zamanda çok büyük bir ilerleme kaydettiğini belirterek böyle bir hizmetten dolayı tüm emeği geçenlere teşekkür etti.

 

 

19-01-201819-01-201819-01-2018

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.