ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EVDE EĞİTİM ALAN GÜLİZAR’IN KARNE SEVİNCİ

EVDE EĞİTİM ALAN GÜLİZAR’IN KARNE SEVİNCİ

İlker Tuncay İlkokulu 4. Sınıf öğrencisi Gülizar YILDIRIM, bedensel engelinden dolayı zorunlu eğitime devam edemediğinden evde eğitim hizmeti almaktadır.

İlker Tuncay İlkokulu Sınıf Öğretmenleri  Sevinç AKBAŞ, Hülya SARIARSLAN, Gülizar’ın haftanın belirli günlerinde evine giderek eğitim vermektedirler.

Gülizar, karnesini İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI’nın elinden aldı. Gülizar’ın evdeki karne törenine Milli Eğitim Şube Müdürü Bayram CAN, İlker Tuncay İlkokulu Müdürü İsmail BİŞKİN, Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Çelebi ÇAĞLAYAN, Sınıf Öğretmenleri  Sevinç AKBAŞ, Hülya SARIARSLAN ve Okul Rehberlik Öğretmeni Rukiye YALÇIN SUER katıldı.

Gülizar ve ailesinin bu anlamlı günde yaşadıkları heyecan ve mutluluk ziyaretçileri de çok duygulandırdı. 

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI: ‘Evde Eğitim hizmetinden 2016-2017 eğitim öğretim yılında il genelinde 16 öğrencimiz yararlanmaktadır. Karnelerin dağıtıldığı bu özel günde bizler de bu hizmetten faydalanan sevgili öğrencimizi Gülizar’ı evinde ziyaret ederek karnesini vermek istedik. Evde eğitim hizmetinden faydalanan değerli öğrencilerimize başarılar diler, öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek veren ve destek olan tüm yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize, çalışmalarımızda bizlerden desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyor, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir tatil geçirmelerini, temenni ediyorum.’ dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI ve beraberindeki heyet daha sonra karne vermek üzere İlker Tuncay İlkokulu 3-B Sınıfını ziyaret etti. Sınıf öğretmeni Semra BAŞARGAN tarafından hazırlanan karneler merakla bekleyen öğrencilere dağıtıldı. Öğrencilerle kısa bir süre sohbet eden heyet, öğretmenlere de emeklerinden dolayı teşekkür ederek, iyi tatiller diledikten sonra okulu gezdi. Okul Müdürü İsmail BİŞKİN, okulda yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI tarafından karne alan öğrencilere kitap hediye edildi.

Büyük bir özveriyle çalışan tüm meslektaşlarımıza ve öğrencilerimizi mutlu ve huzurlu bir tatil geçirmeleri dileğiyle sağlık ve esenlikler dileriz.

 

 

 

09-06-201709-06-201709-06-201709-06-201709-06-201709-06-201709-06-201709-06-2017

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.