ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Güneş İlkokulu Öğrencisi Reyhan İzmirlioğlu “Sizin Gözünüzden TBMM” Konulu Kompozisyon Yarışmasımasında Türkiye 3.sü Oldu

Güneş İlkokulu Öğrencisi Reyhan İzmirlioğlu “Sizin Gözünüzden TBMM” Konulu Kompozisyon Yarışmasımasında Türkiye 3.sü Oldu

TBMM Başkanlığı tarafından düzenlenen “Sizin Gözünüzden TBMM” konulu kompozisyon yarışmasında Türkiye üçüncüsü olan İlimiz Güneş İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Reyhan İzmirlioğlu, Sayın Valimiz tarafından tablet bilgisayar ile ödüllendirildi.

Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen törene Sayın Valimiz Vahdettin Özcan, Vali Yardımcısı Fatih Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Tahsin Yıldırım, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mehmet Akkaya, Güneş İlkokulu Müdürü Muzaffer Dereli ve sınıf öğretmeni Nusrettin Kaltar katıldı.

Yarışma hakkında bilgi veren İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, “Yarışma TBMM Başkanlığı tarafından düzenlenmiş olup, amacı gençlerin TBMM hakkındaki görüş ve bakış açılarını anlamak, bilgilendirilmelerini sağlamaktır” dedi ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Sayın Valimiz Vahdettin Özcan, “Çankırı’yı güzel bir platformda temsil ederek başarılı olduğu için Reyhan kızımızı tebrik ediyorum” dedi.

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.