ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İkinci Dönem Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

İkinci Dönem Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

2017- 2018 eğitim öğretim yılı ikinci dönem okul müdürleri bilgilendirme toplantısı İl Millî Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK başkanlığında Çankırı Hacı Murad-ı Veli Anadolu İmam Hatip Lisesinde gerçekleştirildi. Toplantıya İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı, Maarif Müfettişleri Başkanı, şube müdürleri, il merkezi ve merkeze bağlı köy okullarının müdürleri katıldı.

ÖZTÜRK bilgilendirme toplantısı açılış konuşmasında; “Bugün burada Çankırı’daki bütün eğitim yöneticileri ile bir aradayız. Burada alınacak kararlar ve ortaya konulacak çalışmalar yirmi sekiz bin öğrencimizi ve onların velilerini etkileyecektir. Bunun farkında olarak sürekli ve hep birlikte çalışıyoruz. İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak eğitim öğretimin tüm süreçleri ile ilgili çalışmalar planlı bir şeklide devam ediyor. Öğrencilerimizin hem akademik hem de sosyal yönden kendilerini geliştirebilmesi, millî ve manevi duygularla donatılması için durmadan çalışıyoruz, mücadele veriyoruz ancak geleceğimizi emanet edeceğimiz gençler için ne kadar çok çalışırsak çalışalım hep daha fazlasını yapmak zorundayız.” dedi.

Toplantıda söz olan İl Millî Eğitim Şube Müdürleri kendi bölümleri ile ilgili sunumlar yaptı. İlimiz eğitimi ile ilgili yapılacak çalışmalar hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Şube müdürlerinin sunumları bittikten sonra okul müdürlerinin dilek, istek ve önerileri dinlendi.

Eğitim öğretimin ilimiz genelinde daha başarılı olması için gayret gösteren yönetici ve öğretmenlerimize teşekkür edilerek, toplantı sona erdi.

 

 

27-02-201827-02-201827-02-201827-02-201827-02-201827-02-201827-02-2018

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.