ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Maarif Müfettişleri Başkanımız Şükrü Gündemir’e Veda Yemeği

İl Maarif Müfettişleri Başkanımız Şükrü Gündemir’e Veda Yemeği

        İlimizde görev yapan İl Maarif Müfettişleri Başkanımız Şükrü Gündemir’in Milli Eğitim Bakanlığı Rehberlik ve Denetim Başkanlığına tayini çıkmıştır. Müdürlüğümüz personeli olarak 20/04/2015 tarihinde veda yemeği düzenlenmiştir. Yemeğe İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI, İl Maarif Müfettişleri Başkan vekili Hilmi ERZURUMLU, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, , İl Milli Eğitim Şube Müdürleri,  Milli eğitim personeli, AR-GE birimi katıldı.

         Samimi, sıcak aynı zamanda buruk bir havada gerçekleşen yemek sonunda bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI “ Yaptığı çalışmalar ve örnek davranışlarından dolayı   kendisine teşekkür ederek, yeni görev yerinde başarılar dilerim” dedi.

        Şükrü GÜNDEMİR “4 yıl boyunca Çankırı’da hizmet etmekten memnun olduğunu belirterek bu organizasyonda emeği geçen ve katılan herkese teşekkürler ederim ”dedi.

Veda yemeği Şükrü Gündemir’e İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI’ nın hediye Milli Eğitim Camiası adına  vermesi ve fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

     Değerli başkanımıza sağlık, esenlik ve mutluluklar diler, teşekkür ederiz.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.