ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu Toplantısı Yapıldı.

İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu Toplantısı Yapıldı.

İlimizde eğitim ve öğretim faaliyetlerinin tüm boyutlarıyla ele alındığı İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu Toplantısı 23 Ekim 2014 Perşembe günü Valilik Birlik Salonunda yapıldı.

Sayın Valimiz Vahdettin Özcan’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Vali Yardımcısı Zafer Engin, Belediye Başkan Yardımcısı Arif Çiyan, Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ziya Şimşek, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, Daire Müdürleri, Milli Eğitim yöneticileri, İl Genel Meclis Üyeleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, Okul Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Millî Eğitim Bakanlığı İl ve İlçe Millî Eğitim Müdürlükleri Yönetmeliği doğrultusunda yılda iki defa İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu toplantısı yapıldığını belirterek söze başlayan Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı,” ilimizde eğitimin temel boyutlarıyla çalışmalarını değerlendirmek ve bunu görsel olarak sizin takdirinize sunmak, gelecekte yapılacak çalışmalar ile ilgili sizlerinde görüş ve önerilerini almak ve ona göre yeni karar sürecini başlatmak üzere toplanmış bulunuyoruz. İlimiz eğitimine destek veren başta Sayın Valimiz olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra yapılacak çalışmalar sizlerin eleştirileriniz ve değerlendirmeleriniz doğrultusunda bizim için motivasyon kaynağı olacaktır. Toplantının hayırlara vesile olmasını dileyerek, hepinize teşekkür ediyorum.”dedi.

Toplantının ilimizin eğitim seviyesine önemli katkılar sağlayacağına inandığını belirten Sayın Valimiz Vahdettin Özcan, “Bu toplantıda ilimizin milli eğitim faaliyetleri değerlendirilecek ve birtakım veriler sizinle paylaşılacak. Burada oluşacak fikir, görüş, öneri ve yaklaşımlar Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün bundan sonra yapacağı faaliyetler için yol gösterici olacaktır. Ben bu toplantının verimli geçmesi dilekleriyle katılımcılara teşekkür ediyorum ” dedi.

İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Şahin, ilimizin eğitim-öğretiminin genel durumu hakkında, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Muammer Öztürk de ilimizin eğitim-öğretim yatırımları ile ilgili ayrıntılı birer sunum gerçekleştirdi.

Sunumların ardından katılımcılar söz alarak eğitimde yaşanan sorunlar ve gelişmelerle ilgili görüş ve önerilerini dile getirdiler. 

Daha sonra Sayın Valimiz Vahdettin Özcan, 2014-2015 Eğitim - Öğretim yılında ilimiz genelinde görev yapan yönetici, öğretmen ve öğrencilerimize başarılar dileğinde bulunarak toplantıyı sonlandırdı.

 

İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu Toplantısı Yapıldı.İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu Toplantısı Yapıldı.İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu Toplantısı Yapıldı.İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu Toplantısı Yapıldı.İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu Toplantısı Yapıldı.İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu Toplantısı Yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.