ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLEDİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLEDİ

          İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün 2014-2015 eğitim öğretim yılı içerisinde ilimiz öğretim faaliyetlerinde kaliteyi ve başarıyı arttırmak amacıyla düzenlemiş olduğu proje çalışmaları ve yarışmalarda dereceye giren okullarımıza, öğretmenlerimize ve idarecilerimize ödüllerini vermek üzere ödül töreni düzenlenmiştir. Valimiz Sayın Vahdettin ÖZCAN’IN katılımları ile gerçekleşen törende İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI konuşmasında;

        Müdürlüğümüz tarafından uygulanan ve sonunda ödül verileceğini taahhüt ettiğimiz bazı proje ve yarışmaların ödül törenine teşrifleriniz ve destekleriniz nedeniyle teşekkür ederim.

Sayın Valim ; Her bireyin farklı ve baskın özelliklerinin olduğu, toplumda istihdam ve estetik alanların bir denge üzerinde yürüdüğü, devam eden bu sosyal gerçekliğin daha da aktif hale gelmesi, yaşadığımız toplumun sosyalitesinin artırılması, öğrencilerimizin kendilerine özgü yeteneklerini ortaya çıkarılması ve kendilerini ifade etmeleri, eğitim hedeflerimizin en başat ögelerinden birisidir.

Kendisini daha rahat ifade edebilecek ortamlar sunulan öğrencilerin daha üretken, daha mutlu, dolayısıyla kendisi ve çevresi ile barışık bir hayat sürdüğü gözlemlenmiş bir gerçektir.

Bu nedenledir ki öğrencilerimizin mutluluğu önceliğimizdir.

Çocuklar mutlu olsunlar ki yarınlarımız daha umutlu olsun diye gayret sarfetmekteyiz. Bu gayretimiz de her zaman desteklerini yanımızda gördüğümüz başta Sayın Valimize, çocuklarımızın ve ülkemizin esenlik mimarı eğitim çalışanlarına, değerli basınımıza ve tüm Çankırı halkına teşekkür eder, ödül alan tüm okullarımızı, meslektaşlarımızı ve öğrencilerimizi kutlar, saygılar sunarım” dedi.

ÖDÜL TÖRENİNDE

SOSYAL OKUL PROJE ÇALIŞMALARINDA DERECEYE GİREN OKULLARIMIZ:

İlkokullar Kategorisinde :

                                               1. GÜNEŞ İLKOKULU

                                               2. ORG. İSMAİL HAKKI KARADAYI İLKOKULU

                                               3. İLKER TUNCAY İLKOKULU

Ortaokullar Kategorisinde:

1.      İSMET İNÖNÜ ORTAOKULU

2.      MEHMETÇİK ORTAOKULU

3.      ATATÜRK ORTAOKULU

Meslek Liseleri Kategorisinde:

1.      ÇANKIRI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

2.      ÇANKIRI ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

3.      ŞEHİT MEHMET ATA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

Anadolu  Liseleri Kategorisinde

                                               1. ÇANKIRI ANADOLU LİSESİ

                                               2. CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ

                                               3. ÇANKIRI LİSESİ

KİTAPLARIM OKUNSU PROJESİ KAPSAMINDA “KİTAP TOPLAMA KAMPANYASI”

1.      YAPRAKLI ÇOK PROGRAMLI LİSESİ

2.      30 AĞUSTOS ORTAOKULU

3.      GÜNEŞ İLKOKULU

          Öğretmenlerimiz arasında düzenlenen “Tecrübeni Paylaş” isimli öğretim yöntemleri yarışmasında dereceye giren öğretmenlerimiz;

1.      ESMA YILMAZ

2.      NALAN AKIN

3.      AHMET KARAKUŞ

 

  Öğretmenlerimiz arasında düzenlenen Fedakarlık konulu Anı Yarışmasında dereceye giren öğretmenlerimiz;

1.Mehmet Akif Demirelli

2.SADIK SOFTA

3.SONER ÖZOĞUL

      MANSİYON

FATMA ÖZTÜRK

NİLAY EVGİN ÖCAL

        Ortaokul öğrencilerine yönelik x. matematik ve fen bilimleri‐ bu benim eserim‐proje yarışmasında bölge sergisinde sergilene çalışma ile

ÖĞRENCİMİZ: M. GÖKSELİN GÖKÇE

DANIŞMAN ÖĞRETMENİ: ÜNZİLE GÖKTEPE

       Beslenme Dostu Okul Projesi kapsamında sertifika almayı hak kazanan okullarımız

ILGAZ EMEL OKTAY TÜRKOĞLU MES. VE TEK. ANADOLU LİSESİ

ILGAZ ANAOKULU

ILGAZ ATATÜRK ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ

ÇERKEŞ GAZİOSMANPAŞA İLKOKULU

HÜSNİYE AHMET AKPINAR ANAOKULU

AHMET TALAT ONAY ANAOKULU

ŞEHİT UĞUR HİÇYILMAZ ANAOKULU

İLKER TUNCAY İLKOKULU

 

Öğrenciler Avrupa Birliğini Öğreniyor Projesi kapsamında düzenlenen “Bana AB’yi Anlat” konulu;

 

Resim Yarışmasında dereceye giren

1. Şemsettin GÜLLE – Kızılırmak Ortaokulu

2. Ozan KAYA – Şehit Yahya Coşkuner Ortaokulu

3. Saliha İfakat YILDIRIM – Kızılırmak Ortaokulu

 

 

Öykü Yarışmasında dereceye giren

1. Kader KÖKSAL – Ilgaz Emel Oktay Türkoğlu M. T. A. Lisesi

       2. Beyza Gül KILIÇCIOĞLU   - Şehit Erdem Öztürk M. T. A. Lisesi

       3. Şevval UĞUR – Çankırı Anadolu İmam Hatip Lisesi

  Slogan Yarışmasında dereceye giren

1. Petek GÜZEL – Yukarı Alagöz Şehit Adem Ballı Ortaokulu

       2. Emine Gür TIRAŞ – Mareşal Çakmak Ortaokulu

       3. Recep ŞEKER – Atatürk Ortaokulu

Bu çalışmalarda öğrencilerimize destek veren öğretmen ve idarecilerimiz

Ø  Fatma CEYLAN – Kızılırmak Ortaokulu

Ø  Necip YILDIZ – Şehit Yahya Coşkuner Ortaokulu

Ø  Hilmi ERSUNAN – Mareşal Çakmak Ortaokulu

Ø  Nadir KAYAŞ – Atatürk Ortaokulu

Ø  Tansel YILMAZ – Şehit Erdem Öztürk Mes. ve Tek. Ana. Lisesi

Ø  Sibel TANIŞ – Ilgaz Emel Oktay Türkoğlu Mes. ve Tek. Ana. Lisesi

Ø  Ozan AKBULUT – Yukarı Alagöz Şehit Adem Ballı Ortaokulu

Ø  Mürsel EROĞLU- Çankırı Anadolu İmam Hatip Lisesi

 

 

Ödüllerini aldılar.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Cumhuriyet Mh. Park Sk. Hükümet Konağı. Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.