ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Atatürk İlkokulu ve Gazi Anadolu Lisesi’ni Ziyaret Etti. T.O.B.B. Ortaokulu’nun Yeni Binasında İncelemelerde Bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Atatürk İlkokulu ve Gazi Anadolu Lisesi’ni Ziyaret Etti. T.O.B.B. Ortaokulu’nun Yeni Binasında İncelemelerde Bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf YAZICI, bugün Atatürk İlkokulu, Gazi Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti ve TOBB Ortaokulu’nun yeni binasında incelemelerde bulundu.

 

Okul Müdürü tarafından karşılanan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf YAZICI, Atatürk İlkokulu’nu gezdi. Sınıfları ziyaret eden Sayın YAZICI, öğrencilerle sohbet etti ve öğrencilere başarılar diledi. Ziyaretine Gazi Anadolu Lisesi ile devam eden Sayın YAZICI, geçtiğimiz hafta yapılan YGS ile ilgili öğrencilerle sohbet etti. Okul idaresiyle yapılan görüşmede geçen senelerdeki başarı durumu konuşuldu, okulun ihtiyaçları değerlendirildi. Öğretmenlerle toplantı yaparak, eğitim-öğretim çalışmaları ile ilgili fikir alışverişinde bulundu. Son olarak yeni yapılmakta olan T.O.B.B. Ortaokulu inşaatında incelemelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf YAZICI, çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.