ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Çankırı Lisesini Ziyaret Etti

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü okul ziyaretlerine devam ediyor.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Çankırı Lisesini Ziyaret Etti

Bayramdan sonraki ikinci mesai gününde okul ziyaretlerine devam eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Yazıcı, bugün Çankırı Lisesindeydi. Okul idaresiyle yapılan görüşmede okulun ihtiyaçları değerlendirildi. Sayın Yazıcı aynı zamanda öğretmenlerde de bir araya geldi. Öğretmenleri de dinleyen Yazıcı, onlara bu öğretim döneminden beklentilerini iletti ve öğretmenlerimizin görüş ve önerilerini aldı. Ölçme-değerlendirme, rehberlik, okul-veli iş birliği, öğrencilerin ödüllendirilmesi, sosyal faaliyetler konuları birlikte müzakere edildi. 

 

Eylül ayı itibariyle başladığı okul ziyaretlerine devam eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Yazıcı, yeni öğretim döneminin başarıyla tamamlanması içinokulları ziyaret ederek eksiklikleri yerinde görmeye çalışarak fikir alışverişinde bulunduklarını, gelişimden ve değişimden haberdar olarak öğrencileri geleceğe daha hazır hale getirmeyi amaçladıklarını belirtti.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.