ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.

         İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI  08 Aralık 2014 tarihinde gerçekleştirilen ziyarette, okul Müdürü İsmail KARABASMAZ tarafından okulla ilgili bilgi verildi. Öğretmen arkadaşlarımızla ilimiz eğitimi ve okulumuzdaki eğitim çalışmaları ile fikir alışverişinde bulunuldu.

        Mesleki eğitimin önemi, kalifiye eleman ihtiyacı ve gerekliliği ile ilimizdeki iş alanları, okulumuzdaki program dalları ve alanları görüşüldü.

       Öğrenci –öğretmen etkileşimi, rehberlik hizmetleri, ölçme-değerlendirme, velilerle iletişim ve eğitim semineri konuları hakkında değerlendirmeler yapıldı.

        Yönetici, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür eden YAZICI, okulun her türlü ihtiyacı ile yakından ilgileneceğini vurguladı ve özellikle lastik üretim alanı ile ilgili kontenjanın önümüzdeki yıl daha da artırılması gerektiğinin önemini ilgililere iletti.

 

       Okuldaki bölüm ve atölyeleri gezen müdürümüz yapılan çalışmalar ve uygulamalar hakkında bilgi aldı ve öğrencilerin çalışmalarını inceledi.

          

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.