ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ilgaz, Kurşunlu ve Bayramören İlçelerini Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ilgaz, Kurşunlu ve Bayramören İlçelerini Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf YAZICI, ilçe ziyaretlerine Bayramören, Kurşunlu ve Ilgaz ile devam etti.  İlçelerde bulunan okulların fiziki durumları, personel durumu ve ilçede yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi almak üzere 25 Şubat 2015 tarihinde üç ilçemizi kapsayacak ziyaretlerde bulundu. 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın YAZICI, Bayramören Kaymakamlığı ile başladığı ziyaretine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile devam etti. İlçemizde sürdürülen Eğitim öğretim faaliyetleri devam eden yatırım ve projeler hakkında istişarelerin ardından İl Milli Eğitimi Müdürümüz Bayramören de öğretmenlerimizin sorunlarını ve taleplerini dinledi. 

Ziyaretlerine Kurşunlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile devam eden Sayın YAZICI, Kurşunlu İmam Hatip Lisesi ve Kurşunlu Yatılı Bölge Ortaokulunu ziyaret ederek okulların fiziki durumu ve eğitim öğretim durumlarını inceledi. Okul yönetimi ve öğretmenlerin sorun, talep ve önerilerini dinleyerek fikir alışverişinde bulunan Sayın YAZICI, sınıfları da ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI, son olarak Kurşunlu TOKİ okul inşaatını gezerek Kurşunlu ziyaretini sonlandırdı.

Eksiklikleri yerinde görmeye çalışarak fikir alışverişinde bulunduklarını, sürekli gelişim vizyonuyla öğrencileri geleceğe daha hazır hale getirmeyi amaçladıklarını belirten Sayın YAZICI, ilçe ziyaretlerini Ilgaz ile tamamladı. Ilgaz İmam Hatip Ortaokulu, İmam Hatip Lisesi pansiyonu ve Ilgaz Atatürk Çok Programlı Anadolu Lisesi pansiyonunu ziyaret ederek öğrencilerle birlikte akşam etüdüne katıldı. İl Milli Eğitim Müdürünü görmekten çok mutlu olduklarını ifade eden pansiyon öğrencileri, eğitim ortamlarının daha geliştirilmesine yönelik dilek ve temennide bulundular ve pansiyonlardaki öğrencilerden talepleri yazılı olarak alındı. 

 

İlçelerdeki çalışmalardan dolayı tüm idareci ve öğretmenleri tebrik eden Sayın YAZICI, ilçe ziyaretlerinin yerinde incelemeler şeklinde devam edeceğini belirtti.

 

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.