ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Pansiyonları Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Pansiyonları Ziyaret Etti

Okul ve pansiyon ziyaretlerine devam eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI, Yapraklı ilçesindeki pansiyonları ve Fen Lisesi pansiyonunu ziyaret etti.

26 Nisan 2015 Pazar Günü Yapraklı ilçemizdeki pansiyonları gezen Sayın YAZICI, onarımı yapılan pansiyon binalarında da incelemelerde bulundu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin YILMAZ’ın da eşlik ettiği ziyarette pansiyon birimleri gezildi. Öğrencilerle sohbet edilerek ihtiyaç ve beklentileri alındı. Aynı gün TOBB tarafından yapılan Fen Lisesi inşaatı ile Fen Lisesi yurt binası ve Fen Lisesi öğrenci pansiyonunda da incelemelerde bulundu. Pansiyon binalarındaki incelemelerinin ardından pansiyon hizmetleri hakkında öğrencileri dinleyen Sayın Yusuf YAZICI, öğrencilerin taleplerini aldı; ders çalışma yöntem ve teknikleri, kitap okuma, sınav kaygısı vb. konularda öğrencilerle sohbet etti.

 

Çok kitap okuyan bir öğrenci ve taleplerini ileten temsilci öğrenciye telefon numarasını veren Sayın Yazıcı, taleplerin takipçisi olacağını belirterek öğretmen ve öğrencilere teşekkür ederek ziyaretini sonlandırdı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.