ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YUSUF YAZICI ÇANKIRI ÖĞRETMENEVİ VE ASO MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET ETTİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YUSUF YAZICI ÇANKIRI ÖĞRETMENEVİ VE ASO MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET ETTİ

Okul ve pansiyon ziyaretlerine devam eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI, İl Özel İdaresi binasının 4 ve 5. katlarında hizmet veren Çankırı Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğünün otel kısmını ziyaret etti. Tadilatı yapılan otel kısmının odaların tamamının boyanarak, parkelerinin yenilendiği, banyo, lavabo ve klozetlerinin değiştirildiği görüldü. Bütün katların tamamının alçı ve boya yapıldığı ve yeni resepsiyon bankosu ve asma tavanı ile de nezih bir ortamın sağlandığı dikkat çekti.

             Yapılan tadilat hakkında Öğretmenevi ve ASO Müdürü Mustafa GÜMÜŞ’ ten detaylı bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI, öğretmenevinin hizmet standardının yükseldiğini görmekten çok mutlu olduğunu belirterek emeği geçenlere teşekkür etti.

            Çankırı da verdiği hizmetle önemli bir yere sahip olan öğretmenevinin otelinde; 1 adet süit oda, 1 adet double oda, 1 adet tek kişilik oda, 10 adet iki kişilik oda, 2 adet üç kişilik oda, 3 adet dört kişilik oda olmak üzere toplam 18 oda ve 42 yatak bulunmaktadır.  Otel odalarında; 24 saat sıcak su, mini buzdolabı, TV, banyo, WC, ve internet hizmeti verilmektedir. Konaklayan misafirlere temiz ve güvenli bir ortamın sağlandığı öğretmenevinde, açık büfe kahvaltı hizmeti de sunulmaktadır.

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Cumhuriyet Mh. Park Sk. Hükümet Konağı. Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.