ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

2 Nisan 2015 tarihinde Valilik Birlik Salonu’nda Maarif Müfettişleri Başkanı, Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcıları, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Şube Müdürlerinin katılımı ile Genel Değerlendirme Toplantısı yapıldı. 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf YAZICI ’nın başkanlık ettiği toplantıda, gündem maddeleri doğrultusunda; 2014 ve 2015 YGS sonuçlarının değerlendirilmesi, 2. ortak yazılılar ve hazırlık çalışmaları, okul, pansiyon ve öğrenci güvenliği, ilimiz genelinde uygulanan projeler ve bu kapsamda yapılan çalışmalar, öğrenci disiplin olayları ve veriler, Hayat Boyu Öğrenme faaliyetleri, devamsızlık durumları ve alınan tedbirler, yetiştirme kursları, merkezi ve mahalli yarışmalara katılım başlıkları üzerinde ayrıntılı bir şekilde duruldu. 

        Her İlçe Milli Eğitim Müdürü ilçeleriyle alakalı gündem maddeleri çerçevesinde söz alarak genel bir bilgilendirme yaptı. Sayın Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI, ilçelerde yaptıkları çalışmalardan dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürlerini tebrik ederek bundan sonraki süreçte de etkin bir takip ve rehberlik yöntemiyle çalışmaların devam etmesi gerektiğini vurgulayarak, ilimiz eğitimine katkı sağlayan herkese teşekkür etti.İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.