ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Orta İlçesinde Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Orta İlçesinde Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

7 Mayıs 2015 tarihinde Orta ilçesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda Maarif Müfettişleri Başkan Vekili, Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcısı, Şube Müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin katılımı ile Genel Değerlendirme Toplantısı yapıldı.

 İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın YAZICI’nın başkanlık ettiği toplantıda gündem maddeleri doğrultusunda; yönetici atama süreci, bakım-onarım ve yatırımlar, aday öğretmenlerin yetiştirilmesi, ilimizde uygulanan projelerle ilgili yapılan çalışmalar, AB projeleri, okul kayıt bölgeleri ve kayıt işlemleri, ölçme-değerlendirme ve rehberlik hizmetleri, tasarruf tedbirleri, öğrenci disiplin olayları, okul ve öğrenci güvenliği, LYS hazırlık çalışmaları ve ortaöğretime öğrenci yetiştirme işlemleri başlıkları üzerinde ayrıntılı bir şekilde duruldu.

 Her İlçe Milli Eğitim Müdürü ilçeleriyle alakalı gündem maddeleri çerçevesinde söz alarak genel bir bilgilendirme yaptı. Sayın Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI, ilçelerde yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürlerini tebrik ederek bundan sonraki süreçte de etkin bir takip ve rehberlik yöntemiyle çalışmaların devam etmesi temennisinde bulundu.


 

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.