ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI YAPILDI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI YAPILDI

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI başkanlığında yapılan toplantıya Maarif Müfettişleri Başkanı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, 11 İlçemizde görev yapan İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve İl Milli Eğitim Şube Müdürleri katıldı.

Toplantıda; 2016-2017 öğretim yılının değerlendirilmesi, sosyal, sportif ve kültürel faaliyetler, akademik başarının son üç yıla göre analiz edilmesi ve görüşülmesi (TEOG,YGS,LYS), taşımalı eğitim planlamaları ve ihale işlemleri, okul ve kurumlarımızın güvenliği ve alınacak tedbirler, kurumsal iletişim, seminer çalışmaları, onarımlar, donatım ihtiyaçları, öğretmen ihtiyacı ve gerekçeleri, okul ve yurtların planlanması, inceleme ve soruşturma işlemleri, yaz kursları konularında değerlendirmeler yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI, ÇEGEP (Çankırı Eğitimini Geliştirme Projesi) eylem planının hazırlıklarının tamamlanmak üzere olduğunu ve önümüzdeki yıl dört yıllık plan şeklinde uygulamaya konulacağını belirtti. İlimiz genelinde eğitimim tüm boyutlarıyla daha nitelikli hale gelmesi için çalışmaktayız. Çalışmalarımızın en önemli kısmını ise öğretmenlerimiz ifa etmektedirler. Fedakarca çalışan ve başarılara imza atan tüm eğitim camiasına teşekkür ederim, dedi.

 

 

 16-06-201716-06-2017

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.