ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle Toplantı Yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle Toplantı Yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI başkanlığında 01.03.2017 tarihinde İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İl Milli Eğitim Müdürlüğü müdür yardımcıları ve şube müdürlerinin katılımıyla değerlendirme toplantısı yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI, daha önce İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yapan Mahmut KUMCU ve Tahsin YILMAZ’ a geçmiş hizmetlerinden dolayı plaket taltifinde bulundu. Toplantı açılışında yaptığı konuşmada : “Kurum kültürünün yönetimin her akışında bilgi akışının doğru ve etkili bir şekilde sağlanmasıyla mümkün olduğunu, protokol kurallarına riayet etmenin önemini” vurguladı. Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Ortaokulu´nda uygulanan ve Rehber Öğretmen Mehmet Akif DEMİRELLİ tarafından hazırlanıp yürütülen Atılganlık Eğitimi projesinin diğer Rehber Öğretmenler tarafından tüm okullarda uygulanmasını istedi. Projenin tanıtım sunusu Mehmet Akif DEMİRELLİ tarafından yapıldı. Ardından toplantı gündemine geçildi.

Yapılan toplantıda kurumsal iletişim ve eşgüdüm ,taşımalı yoluyla eğitime erişim, destekleme ve yetiştirme kursları, TÜBİTAK 4006 Projeleri, rehberlik ve psikolojik danışma hizmetleri, velilere yönelik yapılan seminerler, yatırım ve onarım talepleri, hizmet içi eğitim faaliyetleri, kaynakların etkili kullanılması, FATİH projesi ve EBA’nın tanıtımı, öğrenci devam devamsızlık çalışmaları, yatırım ve onarımlar, taşımalı eğitim planlamaları, seviye belirleme sınavları ve sonuçların değerlendirilmesi, TEOG, YGS ve LYS verilerinin değerlendirilmesi, ölçme ve değerlendirme konularında değerlendirmeler yapıldı.

 

 03-03-201703-03-201703-03-201703-03-201703-03-2017

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.