ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ilgaz İlçesinde Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Ilgaz İlçesinde Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

16.06.2015 Salı günü Ilgaz Akbak Dinlenme Tesisleri toplantı salonunda, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI’nın başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ile İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin katılımlarıyla bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıda gündem maddeleri doğrultusunda; 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılının genel değerlendirilmesi, yatırım ve onarımlar ile ilgili görüş alış verişi yapılması, taşıma yoluyla eğitime erişim hususunda yapılan çalışmalar, mesleki çalışmalar, sene sonu iş ve işlemleri, seçmeli dersler, LYS sonrasında rehberlik ve danışma hizmetleri, ücretsiz ders kitabı dağıtımı ve planlanması, yarışmalar, TEOG sonuçları ve değerlendirilmesi, başlıkları üzerinde duruldu.

Her İlçe Milli Eğitim Müdürü söz alarak, ilçeleri hakkında gündem maddeleri çerçevesinde genel bir bilgilendirme yaptı. Sayın Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI, ilçelerde yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürlerini tebrik ederek bundan sonraki süreçte de etkin bir takip ve rehberlik yöntemiyle çalışmaların devam etmesi temennisinde bulunarak herkese teşekkür ederiz.

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.