ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLİMİZ OKUL VE KURUM MÜDÜRLERİ İLE YILSONU DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

İLİMİZ OKUL VE KURUM MÜDÜRLERİ İLE YILSONU DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

2 Temmuz 2015 Perşembe günü Rehberlik ve Araştırma Merkezi Salonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI, Maarif Müfettişleri Başkanı İsmail ÇOBAN,  Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcıları Halim HICIPLI ve Turgut ÜNAL, Şube Müdürleri Bayram CAN, Ali YÜZDEMİR, Muammer ÖZTÜRK, Mustafa ŞAHİN ve Oğuz CESUR ile il merkezinde görev yapan okul ve kurum müdürlerinin katılımı ile 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Değerlendirme Toplantısı yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf YAZICI’nın başkanlık ettiği toplantıda gündem maddeleri doğrultusunda; Ar-Ge Birimi Koordinatörü Sinan ÖZLÜ ’nün yaptığı sunum ile ilimizde yıl boyu yapılan çalışmalar, il geneli uygulanan projeler, Hayat Boyu Öğrenme çalışmaları, Rehberlik Araştırma Merkezince yürütülen çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdi. İl Milli Eğitim Şube Müdürü Muammer ÖZTÜRK yıl boyu yapılan ve önümüzdeki yıl yapılacak olan İnşaat Emlak çalışmaları hakkında bilgi verdi. İl Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz kendi şubeleri ile ilgili önemli noktalara değindiler ve bilgiler verdiler.

Toplantıda; sene sonu değerlendirmesinin yanında kurum kültürü, öğrenci kayıtları ve kayıt bölgeleri, yeni açılacak okullar, ortaöğretim yerleştirmeleri ve TEOG sonuçları ile malzeme ve donatım işlemleri konuları görüşüldü. Okul ve kurum yöneticilerimizden görüş ve önerileri yazılı olarak İl Müdürümüz tarafından istendi ve alındı.

 Toplantı sonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI yaptığı değerlendirmeden sonra “Okullarımızda yıl boyunca yoğun çalışmalar yaparak çok güzel etkinlikler gerçekleştirdik. Yapılan çalışmalarda emeği geçen bütün personelimize teşekkür ederim. Önümüzdeki yıl yakaladığımız bu yükselme ivmesi ile yapacağımız çalışmalarla ilimiz eğitiminde büyük gelişmeler göstereceğimize inanıyorum” diyerek, çalışmalarımızda bizlere destek olan herkese ve tüm Çankırı halkına teşekkür etti.

 

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.