ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimiz Ortaöğretim Müdürleri ile Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlimiz Ortaöğretim Müdürleri ile Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

10 Nisan 2015 tarihinde Rehberlik ve Araştırma Merkezi Salonunda Maarif Müfettişleri Başkanı, Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve il ve ilçelerde bulunan lise ve dengi okul müdürlerinin katılımı ile Genel Değerlendirme Toplantısı yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf YAZICI’nın başkanlık ettiği toplantıda gündem maddeleri doğrultusunda; LYS hazırlık çalışmaları, örgün ve yaygın eğitimi destekleme ve yetiştirme kursları, okul ve pansiyon güvenliği, taşımalı eğitim, rehberlik çalışmaları, öğrenci devam-devamsızlık ve disiplin işleri, ölçme ve değerlendirme, uluslararası, ulusal ve yerel yarışmalar, okul ortamları ve donanımları başlıkları üzerinde ayrıntılı bir şekilde duruldu. 

          Her okul gündem maddeleri çerçevesinde söz alarak genel bir bilgilendirme yaptı. Sayın Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI, okullarımızda yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı okul müdürlerini tebrik ederek bundan sonraki süreçte de etkin bir takip ve rehberlik yöntemiyle çalışmaların devam etmesi temennisinde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.