ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İmam Hatip Ortaokulu, Anadolu İmam Hatip Lisesi ile İmam Hatip Programı Uygulanan Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürlerinin Katılımıyla Toplantı Yapıldı

İmam Hatip Ortaokulu, Anadolu İmam Hatip Lisesi ile İmam Hatip Programı Uygulanan Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürlerinin Katılımıyla Toplantı Yapıldı

İmam Hatip Ortaokulu, Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürleri ile İmam Hatip programı uygulanan Çok Programlı Anadolu Lisesi müdürlerinin katılımlarıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda planlama-koordinasyon-paylaşım-iş birliği toplantısı gerçekleştirilmiştir. Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Turgut ÜNAL´ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda ilk olarak Şube Müdürümüz Tuncay KAYAPINAR tarafından "Anadolu İmam Hatip Liseleri, İmam Hatip Ortaokulları ve Proje Okulları Vizyon Belgeleri; 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı itibariyle Yapılan Yenilikler, Açılımlar ve Paradigmalar; Türkiye İstatistikleri ile Çankırı İli Din Öğretimi Genel Müdürlüğü´ne Bağlı Okulların İstatistiklerinin karşılaştırılması; 2016/2017 Eğitim-Öğretim Yılı Hedefleri" başlıklarından oluşan bir sunum yapılmıştır.

Daha sonra okul müdürlerince kendi kurumlarının tüm yönleriyle tanıtıldığı, eğitimde iyi örneklerin paylaşıldığı sunular üzerinden bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

 

Çalışmaları ve emeklerinden dolayı müdürlerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.