ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İSMET İNÖNÜ ORTAOKULU ATLETİZM KÜÇÜKLER TAKIMI TAKIM OLARAK TÜRKİYE DÖRDÜNCÜSÜ OLDU

İSMET İNÖNÜ ORTAOKULU ATLETİZM KÜÇÜKLER TAKIMI TAKIM OLARAK TÜRKİYE DÖRDÜNCÜSÜ OLDU

 

25- 26 Nisan 2015 tarihlerinde Bolu’da 16 takım içerisinde Grup Birincisi olan İsmet İnönü Ortaokulu Atletizm Küçük Kız Takımı, 4-5 Haziran 2015 tarihlerinde 16 İlin katılımıyla Erzurum’da düzenlenen okullar arası Atletizm Küçükler Türkiye Birinciliği yarışmasında takım halinde Türkiye 4.sü olmuştur. Sporcumuz Habibe OKCU, Uzun atlamada4.75 m. ile Türkiye 2.si,100 m. Türkiye 4.sü olmuştur.

           İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf YAZICI öğrencilerimizi kabul ederek öğrencilerimizi Türk Milli Eğitiminin genel amaçları doğrultusunda ” Beden, zihin, ahlak, ruh ve duygu bakımlarından dengeli ve sağlıklı şekilde geliştirilmesi yönünde yoğun çaba ve emek harcayan öğretmen ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Sizleri ve Ailelerinizi kutluyor başarılarınızın devamını diliyorum" diyerek öğrencileri hediyeler ve belge ile ödüllendirdi.

          Okul Müdürü Salahattin KAYA 2014-2015 Eğitim-öğretim yılının öğrenciler için yoğun geçtiğini öğrencilerimizin bir yıl boyunca eğitim çalışmalarının yanı sıra sanat, spor ve müzik faaliyetlerinde bulunduklarını öğrencilerinin her yönüyle gelişmiş bireyler olarak yetiştirilmesinin ana hedefleri olduğunu vurgulayarak; bize desteklerini esirgemeyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf YAZICI’ya, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güran YILDIZ’a Antrenörleri Hasan EROĞLU’na ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünün değerli yöneticilerine Beden Eğitimi öğretmenleri Musa KESKİN ve Bilge Fatih TABAK’a teşekkür etti.

ATLETİZM KÜÇÜKLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ TAKIM SPORCULARI

 

1.      Safiye AÇIL  

2.      Habibe OKCU 

3.      Fatma Şilan ERDEM

4.      Büşra IŞIK

5.      Sıla OKUMUŞ

 

 

 

 

 

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.