ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İsmet İnönü Ortaokulu Kurs Ziyareti

İsmet İnönü Ortaokulu Kurs Ziyareti

23/11/2014 Pazar günü Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf YAZICI İsmet İnönü Ortaokulun’da devam eden Milli Eğitim Bakanlığı Örgün ve Yaygın Eğitimi Destekleme ve Yetiştirme Kursuna katılan öğrencilerimizi ziyaret ettiler.

Okul Müdürü Salahattin KAYA kurslar hakkında bilgi vererek 8. sınıf sevilerinde altı ana dersten 5,6,7 sınıflar da ise 4 dersten kurs açıldığını ve kurslara katılımın yüksek olduğunu söyledi. Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf YAZICI tüm sınıf sevilerinde kursların açılması ve katılımın yüksek olması sevindirici dedi. 

Daha sonra sınıfları ziyaret eden YAZICI bazı sınıflarda derslere dinleyici olarak katılırken bir sınıfta da öğrencilere ders verdi. Öğrencilerin ilgili olmasından dolayı memnun olan yazıcı okuldan ayrılırken kurs yöneticilerine ve öğretmenlerine teşekkür etti. Ayrıca  kursa katılımı sağlayan öğrenci velilerine teşekkürlerini iletti.

 

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.