ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KARNE SEVİNCİ

KARNE SEVİNCİ

          2014-2015 Ders Yılının bitmesi ile ilgili olarak Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi’nde karne töreni düzenlendi

          Törene, Vali Yardımcımız Sayın Zafer ENGİN Bey, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf YAZICI, MEM Müdür Yardımcısı Turgut ÜNAL ile öğretmen, öğrenci ve velilerimiz katıldı.

          Sınıf ve okul birincilerine ödülleri verildi. Bayrak devir-teslimi yapıldı.

         Okul birincisi öğrencimiz Tuğba YURDAKUL duygu dolu bir konuşma yaptı. Okul Müdürü İsmail YILDIZ konuşmasında Milli Eğitim Müdürlüğüne, öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti. LYS’ye girecek öğrencilere başarılar diledi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI’da, bir ders yılını huzurlu ve verimli bir şekilde tamamlamanın mutluluğu içerisinde olduklarını, bu mutluluğun yaşanmasında bizlere destek olan Sayın Valimize, kamu kurum ve kuruluşlarına, sivil toplum örgütlerine, basın mensuplarına, eğitim çalışanlarına teşekkür ederek, kendilerine hizmet etmekten onur duyduğumuz sevgili öğrencilerimizi kutluyor ve bahtlarının açık, geleceklerinin daha da aydınlık olması temennisi ile üniversite sınavına girecek tüm öğrencilere başarı diledi.

Okul birincisi öğrencimiz Tuğba YURDAKUL’un mezuniyet kütüğüne birincilik armasını takması ve İstiklâl Marşımızın söylenmesi ile tören sona erdi.

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.