ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Korgun İlçesinde Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Korgun İlçesinde Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

05.08.2015 Çarşamba Günü Korgun İlçesi Öğretmenevi ve ASO toplantı salonunda, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI’nın başkanlığında, Maarif Müfettişleri Başkanı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ile İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin katılımlarıyla bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıda gündem maddeleri doğrultusunda; ders kitapları ve dağıtımı, destek ve yetiştirme kursları, bina ve diğer birimlerin bakım ve onarımı, personel istihdamı, LYS sonuçlarının değerlendirilmesi, liselerde alan seçimi, taşımalı eğitim ile pansiyon yerleştirmeleri konuları üzerinde duruldu.

Her İlçe Milli Eğitim Müdürü söz alarak, ilçeleri hakkında gündem maddeleri çerçevesinde genel bir bilgilendirme yaptı. Sayın Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI, 2015-2016 eğitim yılında en önemli gündemlerinin Destekleme ve Yetiştirme kursları olacağını, bu konuda gerekli bilgilendirme, çalışma ve hassasiyetin gösterilmesinin çok önemli olduğunu vurguladı ve hazırlıkların ivedilikle bitirilmesi gerektiğini söyledi.

Eğitim kalitesinin artırılmasının tüm süreçlerin doğru yönetilmesi ve verimliliğin artırılması ile mümkün olacağını belirten YAZICI, ilimiz eğitiminde yakalanan ivmenin artarak devam etmesinin gereği ve önemini belirterek eğitim camiasına ve eğitime katkı sağlayan herkese teşekkür etti.

 

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.