ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı´nın (KUZKA) 2017 Yılı Teknik Destek Programı Kapsamında Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğü Projesi Destek Almaya Hak Kazandı

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı´nın (KUZKA) 2017 Yılı Teknik Destek Programı Kapsamında Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğü Projesi Destek Almaya Hak Kazandı

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı´nın (KUZKA) 2017 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Okul ve Kurum Yöneticilerine Etkili İletişim ve Liderlik Eğitimi” projesi kabul edilmiştir.

Proje kapsamında, Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul ve kurumlarda görev yapmakta olan 175 idareci, KUZKA tarafından belirlenecek uzmanlardan “Etkili İletişim ve Liderlik Eğitimi” alacaktır. Eğitimler, Mayıs Ayının 2. Haftasında, 4 grup halinde, 4 gün sürecektir.

Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, Çankırı’nın Eğitim alanında kapasitesini geliştirme adına çalışmalarımız etkili ve yoğun bir şekilde devam etmektedir. Bu anlamda eğitim veren idarecilerimizin bilgilerini güncelleme adına birçok etkinliğin yanı sıra bu proje de hazırlanmıştır. Her zaman olduğu gibi çocuklarımızı emanet ettiğimiz okul ve kurum yöneticilerimizin bu projeden azami fayda sağlayacağına inanıyor projemizin Çankırımıza hayırlı olmasını diliyor, projede emeği gecen AB proje ekimizi tebrik ediyorum” dedi.

 

 

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.